Vipdükkan.com ile BMW Kazanma Fırsatı

VIP Dükkan rekabete dayanamayarak sektörden çekildi.

Private shopping diğer adıyla özel alışveriş konseptinin yeni parlayan yıldızı Vipdukkan.com üye olan müşterilerine BMW 1.16i kazanma fırsatını sunuyor.

Pazardaki rakiplerin çoğalmasıyla özel alışveriş siteleride farklı kampanyalarla müşteri sayısını arttırmaya çalışırken en büyük atak BMW 1.16i ile Vipdükkan.com’dan geldi. 01-31 Aralık 2011 tarihleri arasında 75 TL ve üzeri alışveriş yapan üyeler her bir 75 TL ve üzeri alışveriş için ayrı ayrı olmak üzere çekilişe katılma hakkı elde edecekler. Çekiliş Milli Piyango İdaresinin izni ile ve 22.03.2012 tarihinde halka açık olarak düzenlendikten sonra kazanan 07.03.2012 tarihinde Takvim Gazetesi’nde açıklanacak.

Vipdükkan.com’un diğer bir kampanyası ise Arkadaşını Davet Et 50 TL Kazan Kampanyası. Bu kampanya her hafta düzenlenmekte olup pazartesi 09:00 ile pazar gecesi 24:00 saatleri arasında o hafta en çok arkadaşını davet eden 3 üye 50 TL para puan kazanıyor. Tabiki üye olan arkadaş sayısı baz alınıyor sadece davet sayısı değil dolayısyla sadece davetiye maili atarak kazanmanız mümkün değil.

Vipdükkan.com’a üye olarak erkek, bayan, çocuk ve ev kategorilerindeki ürünlerin zaman zaman %90’a varan kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyalar sayesinde giyimden ayakkabıya, aksesuardan iç giyime, ev tekstil ürünlerinden çocuk giyim eşyalarına kadar her türlü ürüne ulaşmanız mümkün.

Peki Vipdükkan.com güvenli mi? Son derece güvenli bir site, Global E-Ticaret Bilişim Hizmetleri A.Ş. güvencesi altında olmakla birlikte Global Sign Sertifikası sayesindede üyelik için girdiğiniz bilgiler üçüncü şahıslara karşı koruma amaçlı olarak şifrelenerek doğrudan firmaya iletilmektedir.

Firma hakkında daha fazla bilgi kendi ağızlarından aşağıda mevcut, üye olmak ve fırsatlardan faydalanmak için ise Vipdükkan.com adresine girip üye olmanız yeterli.

Vipdükkan, dünyada giderek büyüyen Private Shopping (Özel Alışveriş Kulübü) sisteminin, Türkiye’deki en geniş ürün ağı ve en seçkin üye profiline sahip web sitesidir.

Özel Alışveriş Sitesi, sadece kendi üyelerine özel avantajların sunulduğu kapalı devre bir alışveriş sistemidir. Prestijli markalara ait özel kampanyaların sınırlı sayıda ve 3-4 gün süreyle satışa sunulmasıdır.

Vipdükkan özel alışveriş kulübü; giyimden dekorasyona, aksesuardan kozmetiğe, elektronikten oyuncağa, tekstilden küçük ev aletlerine kadar birbirinden farklı pek çok ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Seçkin markaların anlaşmalı ürünlerini vitrinlerine taşıyor ve sadece kulüp üyelerine özel avantajlarla sunuyor. Vipdükkan’da var olan her ürün mutlaka piyasa fiyatlarının çok daha altında sunuluyor.

Bu alışveriş keyfini yaşamak ve bu seçkin kulübe dahil olmak isteyenler ya siteye bir kulüp üyesi tarafından davet ediliyor ya da referans göstermeleri gerekiyor. Üstelik herhangi bir üyelik ücreti de bulunmuyor. Bilakis, Vipdükkan’daki her ürün indirimleriyle kazandırıyor.

Dünya markalarının ilgi çekici ürünleri, özel avantajları, %90’ a varan indirimleri ya da fark yaratan kampanyalarıyla ilgili e-bülten ile bilgilendirilen üyeler, sürekli düzenlenen kampanyalar ve fırsatlarla tanışıyor. Böylelikle Vipdükkan’da yer alan her yenilik ilk size ulaşıyor!

Siz de bu seçkin alışveriş kulübüne üye olduğunuzda inanılmaz indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatları yakalayabileceksiniz. Üye olmak için sitenin adresi Vipdukkan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.