Diablo 3 Çıktı ve Tükendi

Uzun zamandır merakla beklenen oyun Diablo 3 15 mayıs gecesi tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunuldu. Sevenleri googleda Diablo 3 çıktı, Diablo 3 çıkış tarihi diye yazmaktan tamda yorulmuşken en sonunda geldi ama maalesef stokların erimesi çok uzun sürmedi. Malum meraklıları tarafından 12 yıldır bekleniyordu dolayısıyla bu kadar erken tükenmesinde şaşmamak lazım.

Blizzard tarafından piyasaya sunulan Diablo3’ün, Diablo 2’nin kaldığı yerden yani Diablo,  Mephisto ve Baal kardeşleri öldürdüğü ve ruh taşlarını yok edildiği yerden değil bir dönem daha sonrasından başlaması bazı oyunseverlerin pek hoşuna gitmemişti. Bunun üzerinede oyunun online oynandığı sırada Blizzard serverlarında karşılaşına yavaşlık ve hatta kopmalar biraz tepki topladı ama yinede oyunun satışlarının bu durumlardan etkilendiğini söylemek pek mümkün değil.

Sizde Diablo 3’ü merakla bekleyenlerden ama bulamayanlardan iseniz ve Diablo 3  nerede satılıyor diyorsanız oyunu yakında Hizlial.com ve 2 hariandan itibaren Hepsiburada.com’da bulabilirsiniz. Tabi eğer bilgisayarınız aşağıdaki Diablo 3 minimum sistem gereksinimlerini karşılıyor ise. Bu arada Diablo 3’ün fiyatı 100-110 TL arasında değişmekte.

[table “32” not found /]

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.