En İyi 3 Facebook Oyunu

En popüler sosyal paylaşım ağı Facebook aynı zamanda karşılıklı oyun oynayabileceğiniz bir çok oyunu da içinde barındırıyor. Her ne kadar Facebook içerisindeki oyun platformlarının kalitesi devamlı ağır eleştirilere maruz kalsa da yine de bir çok popüler oyunu bünyesinde barındırıyor.

İşte Facebook üzerinden oynanabilecek en iyi 3 oyun;

Facebook Sim City Social

Sim City 1980 yılından beri piyasalarda ve sanal şehir yaratma oyunlarının kralı denebilir. Facebook’da ise bir çok bu tarz oyun mevcut fakat 2012 itibariyle artık kral oyuna dahil olmuş durumda.

Eğer bu tarz oyunları seviyor iseniz Sim City Social tam size göre.

Angry Birds Friends

Andry Birds hakkında çok fazla bir şey söylemeye gerek yoktur sanırım. Akıllı cep telefonu olan herkes tarafından bilinir ve oynanır. Facebook entegrasyonu da oldukça başarılı gözüküyor. Oynarken ekranın sağından istediğiniz arkadaşınızı davet edebilir ve onların skorlarını da görebilirsiniz.

Marvel: Avengers Alliance

Eğer sizde çizgi roman sevenlerden ve okuyanlardan iseniz muhtemelen süper kahraman filmlerini ve çizgi roman adaptasyonu olan film ve oyunları beğeniyorsunuzdur. Marvel firmasının Avengers filmi malum baya bir ses getirmişti, şimdi ise Facebook oyunu ile fanlarına sosyol platformda farklı bir tecrübe sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.