En İyi Android Yarış Oyunları

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz var ise ve araba yarışı oynamaktan hoşlanıyor iseniz ayrıca bir oyun konsuluna ihtiyacınız yok demektir. Eski adıyla Android Store yeni adıyla Google Play’de işinize yarayacak binlerce uygulama arasında boş vakitlerinizi dolduracak oldukça başarılı yarış oyunları bulabilirsiniz. İşte size hazırladığımız en iyi android yarış oyunları listesi.
Oyunlarında önünüze çıkıp duran rakiplerden bıktınız ve onları havaya mı uçurmak istiyorsunuz. Bunun için Deat Race size gerekli ve tehlikeli silahları bol bol sunuyor.  Tabi sizinde bu kaosdan zarar görmeniz kaçınılmaz ama kazandığınız paralar ile aracınızı zırhlandırabilir, hasarlarını onarabilir ve silah yükleyebilirsiniz. Yarış oyunlarında kaos ve kargaşadan hoşlanıyor iseniz Death Race tam size göre.


2XL MX Offroad acemiler için değil 7 rakibini birden geçebilecek ve yarışı en önde bitirebilecek usta yarışçılar için. Motocross ve ATV türü motorsikletlerin kullanılabildiği bu android yarış oyununda yarış pisti size motorsikletiniz ile havada tehlikeli hareketler yapabilme imkanıda sağlıyor.

Malum araçlar arazi araçları olunca pist seçenekleride kum ve toprakdan oluşuyor. Off-road araçlar ile zorlu ve kıvrımlı pistte zıplaya zıplaya oyunun tadını çıkarırken kızgın güneşde diğer yarışcılar kadar sizi zorluyormuş hissi uyandırıyor. Android yarış oyunu Acceler8’de daha iyi araçlar ile daha iyi yarışlar çıkarmak istiyorsanız para kazanmanız gerekecek.


Diğer bir android yarış oyunu Gt Razing Motor Acedemy Start sizi kariyer, ün ve para için yarıştırıyor. Eğer bilgisayara karşı yarışmaktan sıkıldıysanız online olarak diğer oyunculara karşıda yarışabilirsiniz.

 


Hız, kazalar, hasarlar ve yarışma stresi sizi yoruyor ve daha sakin bir araba oyunu oynamak istiyorsanız işte size Parking Frenzy. Tek yapmanız gereken size verilen süre içinde dar ve zor yerlere arabanızı park etmek.


Trial Xtreme 2 oynayabileceğiniz bir diğer android motorsiklet yarış oyunu. Bu yarışta ise öylesine giydirilmiş koruma kıyafetleriniz ile rampaların, kayaların ve farklı yapıların üzerinde motrodan düşmeden parkurları tamamlamanız gerekiyor. Daha fazla puan toplamak için ise süre limiti sizi zorlarken aynı zamanda yıldızlarıda toplamanız gerekiyor.

 


Pocket Racing eski görünümlü nostaljik bir android yarış oyunu. İsterseniz hayalet sürücüye karşı isterseniz ise online olarak gerçek sürücülere karşı yarışabilirsiniz. Unutmadan belirtelim, parkur dışına çıkarsanız süre cezası var.


Raging Thunder 2 ise diğer bir nostaljik his uyandıran ama modern bir android yarış oyunu. Hızlanma ve turbo ile beraber frenlemeyide zamanında yapmanız gerekiyor.


Reckless Racing 2 izometrik yani 45 derecelik bir açıyla yukarından görünüme sahip bir yarış oyunu.  Toprak ve asfalt parkur seçenekleri ile farklı ekran görüntüsü sizi biraz zorlayabilir ama alışınca o da farklı bir eğlence katıyor. Ayrıca online oyun seçeneğide mevcut.


Sıradan yarış oyunlarından sıkılanlar için oldukça farklı bir oyun.  Hayvaları kamyonunuzun arkasına yükleyin ve hiçbirini öldürmeden parkuru bitirmeye çalışın.


İster hız yapma merkaında olun isterseniz rakiplerinizi yolun dışına atmaktan hoşlanın farkemtmez, size hitap eden bir yarış oyunu kesin vardır. Tek yapmanız gereken en iyi Android yarış oyunlarından birini seçin, motoru çalıştırın ve parkuru herkesden önce tamamlamaya çalışın.  Hoşunuza gidersede dönüp bize bir teşekkür ederseniz seviniriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.