En Iyi Online Oyunlar-Rappelz

Son zamanlardaki en iyi online oyunlar arasındadır Rappelz. 15 haziran itibaren tamamı Türkçe olarak kullanıcıya sunulan Rappelz’in güncel oyuncu sayısı 5 milyonu aşmış durumda. Üstelik sadece oyun değil forumları bile tamamen Türkçeleştirilmiş, bu sayede tam destek almanızda mümkün. Rappelz’i online olarak oynamak isteyenleri 27 eşsiz melek, 15 şahane ustalık sınıfı, 28 fantastik yaratık, yeni efsanevi yaratık, zindan kuşatmaları ve yetenek sistemleri bekliyor.

Oyunun temel hikayesi ile karanlık ve aydınlığın dengede olduğu Gaia topraklarında bu denge bir cadı tarafından bozulur. Ayaklanan ve korkun bir karanlık güce dönüşen cadıya karşılık ise Devalar, Asuaralar ve Gaialar toplanır ve karşı koymaya çalışırlar. Sonuç olarak Deva ve Asura medeniyetleri mahvolur, Gailar ise unutulmaya yüz tutar ama cadıda yenilir. İşte bundan sonrası için sizin karakterinizi oluşturup karakter ve meslek seviyelerinizi yukarı çıkarmanız gerekmekte ama unutmayın oyunda birde ahlak sistemi var. Yani ahlaklı olmanız ve hata yaparak eksi ahlak puanları toplamamanız gerekmekte.

Üye olmak için http://tr.rappelz.gpotato.eu/ adresinden kayıt olmanız yeterli, isterseniz facebook profilinizi bile kullanabilirsiniz. Kararsız kalanlar ise aşağıdaki küçük videoyu izleyerek bu görsel şölen hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.