Mynet ve Yeni Oyunu Smeet

Mynet online oyunlarına yeni birini daha ekledi;  Smeet. İsmi ingilizce see-meet- talk (gör-tanış-konuş) kelimlerinden türetilmiş olan Smeet 3 boyutlu bir sosyal oyun ağı. Oyun zaten tüm dünyada milyonlarca üyesi olan ve kendisi kanıtlamış bir oyun. 3D ve interaktif olması ise Smeet’in en iyi tarafları olarak düşünülebilir.

Mynet – Smeet

Smeet size yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz, çeşitli oyunlar oynayabileceğiniz ve hatta sesli ve yazılı olarak iletişim kurabileceğiniz ve oynaması çok kolay bir oyun. Kendi karakterinizi kendiniz oluşturabilir, istediğiniz karaktere bürünebilir, kendi yaşam alanınızı kendiniz dizayn edebilir ve bunları herkes ile paylaşabilirsiniz.

Smeet içerisinde bazı eğlenceli görevlerde üstlenebilirsiniz. Örnek olarak su vermeniz gereken sanal bitkileriniz, sevmeniz ve ilgi göstermeniz gereken bir evcil hayvanınız olabilir. Bu görevler sayesinde ise şöhret puanları toplayarak bir üst seviyeye çıkabilirsiniz. Ne kadar çok aktif olursanız o kadar çok şöhret puanı toplayabilir ve üst seviyelere daha hızlı çıkabilirsiniz. Her bir üst seviyeye çıktığınızda ise giysiden piyanoya kadar farklı hediyeler alabilirsiniz.  Tabiki Smeet in sanal dünyasında genel kültürünüzü ve birikiminizi kullanma şansıda yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yarışmalar katılmak ve diğer Smeet üyeleriyle yarışarak yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak.

Mynet in bu yeni oyununa katılmak için bilgisayarınıza herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yok, tamamiyle online olarak bir profil oluşturmanız ve bu profil bilgileriniz ile istediğiniz zaman giriş yapmanız yeterli. Smeet ücretsiz bir oyun ama bazı özel bölümlerden faydalanmak için kendi para birimi olan “smeet coins” almanız gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.