Need For Speed Most Wanted Mobil Oyunlar Arasına Katılıyor

 

Microxoft Xbox ve Sony PlayStation konsol sahipleri ile bilgisayar oyunu severler 30 ekimde Amerika’da satışa sunulacak olan yenilenmiş Need For Speed Most Wanted için heyecanla beklerken, Electronic Arts tarafından yayınlanan tanıtım videosu, oyunun aynı zamanda mobil platform içinde hazırlandığının ip uçlarını verdi.

Tanıtım videosu sadece 24 saniye, yani aslında çok kısa ama yinede karar vermek için yeterli gözüküyor. Videoda polis arabasına yakalanmamaya çalışan bir araç görüyoruz, çarpışmalardan araçların hasar gördüğüne tanık olmak ise ayrıca sevindirici çünkü mobil yarış oyunlarında bu atlanan detaylardan biri ve bu durum bu oyunların gerçeklikten uzaklaşmasına sebep oluyor.

Bir mobil oyundan bir konsol veya bilgisayar oyunu kadar kaliteli grafikler ve detaylar beklemek tabi ki haksızlık olur ama yine de Need For Speed Most Wanted tanıtım videosuna bakarak ortaya çıkan sonucun hiç fena olmadığını da kabul etmek lazım.

Bu tanıtım videosu bize şunu da gösteriyor ki cep telefonları daha doğrusu akıllı telefonlar önümüzdeki günlerde portatif oyun konsollarının büyük rakipleri olacağı kesin. Kim bilir belki onların fişini bile çekebilirler ve artık mobil oyunların zamanı başlıyor olabilir.

Oyunun Xbox 360, PlayStation 3 (PS3) ve bilgisayar versiyonları 30  ekimde Amerika’da satışa sunulacak fakat Need For Speed Most Wanted Mobil için kesin bir tarih şu an için belirtilmemiş ama arada çok uzun bir zaman farkı olmayacağı konuşuluyor. Ayrıca oyunun Android platformda mı yoksa Iphone ve Ipad için mi çıkarılacağı ve fiyatının ne olacağı da bilinmiyor. Ama Teknolojionline.net olarak bunu öğrenir öğrenmez paylaşacağız. Kısacası takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.