Temple Run 100 Milyonu Geçti

Akıllı telefonu olupda Temple Run oynamayan yoktur heralde. Imangi Studios tarafından sunulan  en popüler mobil oyunlar Temple Run Android platformda da yerini aldıktan sonra 100 milyon indirilme sayısını devirdi. Android platformda yerini alana kadar IOS işletim sistemine sahip Iphone ve Ipad sahibi olanlar tarafından 65 milyondan fazla indirilen Temple Run, Android cihaz sahipleri tarafından da çok kısa sürede 32 milyon defa indirilerek en sevilen mobil oyunlar arasındaki yerini aldı.

Iphone ve Ipad cihazlar için App Store’da yerini aldıktan sonra hemen ilk sıradaki yerini alan Temple Run, aynı başarıyı Google Play Storedaki yerini alır almaz elde etti. Zaten fanları tarafından sıkı takip altında olan oyun için uzun sayılabilecek bir bekleme süresi yaşandıktan sonra her gün milyonlarca defa indirilerek 100 milyon barajını oldukça kısa sğrede geçti.

Imangi Studios tarafından yapılan açıklamaya göre Amerika nüfusunun %13 gibi çok büyük bir kısmı tarafından indirilen oyu toplamda 10 milyer defa oynanmış. Toplam oynanma süresi ise inanılmaz bir seviyeye; 54,000 yıl gibi bir rakam ulaşmış.

Temple Run

Imangi Studios gibi çok çok büyük bir yayıncı olmadan böyle bir başarıyı yakalamak gerçekten şaşırtıcı. Daha Android platforma bile gelmeden IOS için bile yakaladıkları bu başarıyı kıskanmamak elde değil.

Hala oynamadıysanız sizde denemelisiniz, 100 milyon insan yanılıyor olamaz. Üstelik Temple Run her iki platformdada ücretsiz olarak indirilebiliyor. İşte oyunun linkleri, iyi eğlenceler;

Google Play Store
App Store

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.