Temple Run Brave Appstore ve Android Platformda Yerini Aldı

Temple Run yayınlandığı zamandan bugüne kadar milyonlarca defa indirilerek en popüler mobil oyunlardan biri olduğunu kimse inkar edemez heralde.  Tabiki doğal olarak yeni versiyonuda en çok beklenen oyunlar arasındada yerini almış durumdaydı. Tam olarak ne zaman dedikoduları ve beklentileri doruğa ulaşmışken Temple Run Brave Appstore ve Android platformda yerini aldı.

Temple Run Brave adı verilen yeni versiyonunun aynı zamanda  Disney’s Pixar tarafından 18 haziranda Amerika’da eylülde ise ülkemize sinemalarda gösterime girecek olan Brave isimli çizgi sinema ilede bir bağlantısı var.

Temple Run’ın yeni versiyonuna Brave ismini verilmesinin sebebi kaçan karakterin Disney’s Pixar’ın yeni çizgi sineması Brave’in kahramanı Prenses Merida’nın olması.  Bu kızıl saçlı kahraman bu sefer maymunlardan değil kızgın ayılardan kaçıyor. Ayrıca silah olarak ok seçeneği eklenmiş. Yani İskoçya’nın el değmemiş ormanlarında hiç durmaksızın ayılardan kaçarken ok kullanarak hedefleride vurmaya çalışmanız gerekecek.

Temple Run: Brave Appstore’da Iphone ve Ipad için, Google Play’de ise Android cihazlar için yerini aldı ama maalesef bu sefer ücretsiz değil. Oyunu indirmek için 0,99 usd ödemeniz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.