Instagram’a Alternatif Uygulama Filtermania

Instagram, fotoğraf seven Ipad ve Iphone kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği uygulamaların başında geliyor. Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındıktan sonra ise popülaritesi iyice artan Instagram çok kolay kullanımı ve photoshop etkisi yaratan efektleriyle fotoğrafları sanki farklı bir boyuta taşıyor. Ama tabiki Instagram kullananların sayısının artmasıyla şikayetlerin sayısıda doğru orantılı olarak artmaya başladı.

Instagram hakkında dile getirilen şikayetlerin başında fotoğraf efektlerinin sayısının çok az olması. Bu da insanları belli bir süre sonra sıkmaya başlıyor. İşte bunu fırsat bilen Dropico Mobile firması eski fotoğraf uygulamaları FilterMania’nın yeni sürümü olan FilterMania 2 yi duyurdu. İlk sürümünden yaklaşık 8 ay sonra duyurulan FilterMania 2 eski sürümüne göre 300 den fazla yeni efekt sunuyor.

300 yeni fotoğraf efekti veya fotoğraf filtresi demek Instagram dan çok daha fazla efekte sahip demek. FilterMania 2’nin Instagram’a rakip veya en azından alternatif olmaya çalışacağı düşünülürse, efekt sayısı ve kalitesi elindeki tek silah olacaktır. Ayrıca FilterMaina grafik kalitesi olarakda Instagram’ın gerisinde kalacakmış gibi görünmüyor.

Instagram'a alternatif uygulama Filtermania

Ayrıca FilterMania size fotoğraflarınızı hem uygulama içinde hemde uygulama dışında paylaşmanıza izin veriyor.  Zaten test ederken farkdeceksinizdir ama yinde söylemekte fayda var, bu Apple uygulamasının size sunduğu bir çok filtreyi fotoğrafınızın altında görüyor ve sonucu test edebiliyorsunuz.

Instagram'a alternatif uygulama Filtermania

FilterMania size çok fazla filtre veya efekt seçeneği sunmasına rağmen oldukça hızlı ve kullanımı kolay. Bakalım bu ekstraları Instagram’ı yerinden etmek ama en azından hızını kesmek için yeterli olacak mı? Sonuç ne olursa olsun her zaman için rekabet kullanıcıların işine yarayacaktır. Teknolojide rekabet olması akıllı telefonlar ve

Bu ücretsiz FilterMania uygulamasının Instagram’a rakip olabileceğini düşünüyor ve denemek istiyorsanız App Store’dan indirebilirsiniz   FilterMania 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.