Instagram için Instafy Uygulaması

Eğer bir Iphone veya Ipad kullanıyorsanız Instagram uygulamasından muhtemelen haberdarsınızdır. Son zamanların en popüler fotoğraf filtreleme ve paylaşım uygulaması Instagram popülerliğini giderek arttırırken dijital fotoğrafçılığı baltaladığına dair haberler bile çıkmaya başladı.

Özellikle yeni Iphone ve Ipad lerin ve hatta Ipod’ların yükzek kaliteli fotoğraf çekebilen kameraları sayesinde oldukça güzel fotoğraflar çekip, bunları Instagram ile filtreleyerek profesyonel bir görünüme dönüştürmek ve arkadaşlarınızla paylaşmak mümkün. Şimdi ise aktif Instagram kullanıcıları için yeni bir uygulama geliştirildi.

Bu yeni Iphone ve Ipad uygulamasının adı Instafy, bu uygulama ile Instagram hesabınızın istatistiklerini, popüler fotoğraflarınızın hangileri olduğu belli bir tarih aralığındaki eklediğiniz ve paylaştığınız fotoğraf sayısını ve sizi takip etmeye başlayanların sayısını görebiliyorsunuz.

Instafy ile Intstagram hesabınızın gerçek zamanlı istatistiksel bilgilerini, My Stats rozeti ile beğenileri ve yorumları görebilirsiniz. Awesome rozeti ile de en popüler 4 fotoğrafınızı sergileyebilirsiniz.

Ipad, Iphone ve Ipod ile Instagram kullanıyorsanız Instafy uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.