7 inç Ekranlı Google Tablet Pc Geliyor

Google 600,000 adet 7 inçlik tablet PC”yi piyasaya süremeye hazırlanıyor. Google’ın Asus ile ortaklaşa geliştirdiği 7 inçlik tablet PC’ler haziran ayında fabrikadan dağıtılmaya başlanırken temmuz ayı gibide raflarda olması bekleniyor. Her ne kadar Asutek tarafından bir doğrulama gelmemiş olsada yalanlamada yayınlanmadı dolayısıyla zaten mayısta beklenen ürünün temmuzda satışa başlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Google aslında mayıs ayında piyasa sürmeyi düşündüğü Google tablet PC ler dizayn ve üretim aşamasında yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı temmuz ayına ertelenmiş. Bu süre zarfındada gerekli düzeltmelerin yapılacağı söyleniyor.

Google tablet PC lerin 2012 yılı sonuna kadar ise 2-2,5 milyon adete ulaşması bekleniyor. 7 inç tablet PC piyasasında rekabetin ise Samsung, Asus ve Acer’ın ardından Google tablet PC ile 2012 yılının ikinci yarısında iyice kızışacağa benziyor. Bakalım Apple Ipad mini ile bu rekabete katılacak mı?

Google 7 inç tablet PC ise bakalım bize ne zaman ulaşacak ve fiyatı ne olacak? Bu arada unutmadan tablet pc nin adı Nexus 7.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.