Google Play En İyi Uygulamalar ve En İyi Oyunlar 2012 Listesi

2012 yılının sona ermesiyle birlikte en iyiler listeleri yağmaya başladı. Son 1-2 hafta içinde bir kaç listede buradan yayınlandı. Bu listelere son olarak Google firması da Google Play üzerinden indirilen en iyi uygulamalar, en iyi müzikler, en iyi filmler ve en iyi oyunlar ile dahil oldu.

Google Play üzerinden Türkiye’de müzik ve film indirmeye şimdilik izin vermediği için bu listelere ülkemizden erişimde yok. Listelere girmeye denediğinizde aşağıdaki uyarı ile karşılaşıyorsunuz. Neyseki uyarı yakında sıranın bize de geleceğine dair umut veriyor.

Gelelim Google en iyi Android uygulamalar listesine; Listede bize yabancı olmayan Evernote, Pinterest, Fancy, Pixlr ve Expedia uygulamaları ilk dikkati çekiyor ve Google tarafından en iyi 10 uygulama listesinin içerisinde bulunuyor.

Google en iyi Android oyunlar listesinde ise The Bard’s Tale, Nun Attack, Granny Smith, Zookeper Battle, Devil’s Attorney, Strikefleet Omega, Funky Smugglers, Shadowgun:DeadZone, Need for Speed Most Wanted, Hamlet, Subway Surfers ve Naught bulunuyor.

Her iki liste ile uygulamarın ve oyunların linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz;

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.