Iphone ve Ipad için Video Kayıt Uygulaması Youtube Capture

Youtube Iphone ve Ipad kullanıcıları için IOS uyumlu yeni yeni video kayıt uygulaması Youtube Capture’ın tanıtımını yaptı. Apple firmasının IOS işletim sistemine sahip Iphone ve Ipad kullanıcıları bu yeni uygulama ile video çekebilecek ve bu videoları sosyal ağlarda paylaşabilecekler.

Google Capture ile Iphone ve Ipad lerden fotoğraf upload etmek çok daha kolay olacak. Uygulama aynı zamanda renk düzeltme, sabitleme ve düzenleme özelliklerine de sahip. İsterseniz videoya Youtube üzerinden ücretsiz fon müziği bile yerleştirebiliyorsunuz. Youtube Capture uygulamasının henüz Android versiyonu yok ve bunun için herhangi bir tarih de verilmiş değil.

IOS üzerindeki normal Youtube uygulaması sadece video görüntülemek için kullanılabiliyor. Ama eğer Ipad veya Iphone sahibi iseniz cihazınızla çektiğinizi videoları Youtube hesabınıza upload edebiliyorsunuz. İşte Youtube Capture tam olarak burada devreye giriyor, videoyu çekip kaydedip daha sonra Youtube’a yüklemek yerine direk olarak çekerek Youtube’a yükleyebiliyor ve diğer sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Eğer IOS işletim sistemi olan bir akıllı telefon veya tablet bilgisayarınız var ise Youtube Capture haricinde Viddy ve Socialcam uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Ayrıca Vimeo da IOS uygulamasını güncellemiş ve video çekme ve paylaşma özelliğini birlikte sağlamaya başlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.