Mac Almanın Tam Zamanı

Apple’ın Türkiye Distribütörü Bilko öğretmen ve öğrencilere okullar açılmaya yaklaşırken çok büyük bir sürpriz yapma hazırlığı içine girdi. Mac bilgisayar alanlar için yaratıcı ve eğlenceli sürprizler hazırlanıyor!

Bilkom firmasının  “Okula Dönüş”  kampanyası, Mac hayalleri bulununa öğretmen ve öğrencilerin bu hayallerini büyük bir hediye ile birleştirerek ir hediye ile birleştirerek gerçeğe dönüştürecek.

Eylül ayı boyunca geçerli olacak kampanyada, Bilkom güvencesi ile satılan Mac Ailesi’nin üyeleri avantajlı ödeme seçeneklerine sahip. Üstelik, 423 TL (KDV’si dahil) değerindeki Adobe Web & Design Premium paketini içeren öğrenci öğretmen sürümü de hediye edilecek. Bu sayede, sunumlarını Adobe araçlarıyla güzelleştirebilecek, internet projenizi ve kişisel web sayfanızı oluşturabileceksiniz. Sosyal medya meraklıları da fotoğraflarına istedikleri gibi şekil verip, etkileşimli video içerikleri üretebilecek!

Teknoloji, tasarım ve özgünlüğü bir arada sunan ‘Okula Dönüş’ kampanyasının harika bir fırsat olduğunu düşünmekteyim.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgileri www.bilkom.com.tr adresinden takip edebilir; hediyeli okula dönüş yarışmalarına ise Bilkom’un Facebook ve Twitter hesaplarından katılabilirsiniz.

Bir Apple Ürünü Alırken…

Kampanyadan yararlananların gerektiğinde ürün ile ilgili her türlü desteği alabilmeleri için ürün paketlerinde “Bilkom güvencesiyle” ibareli ürünleri almaya dikkat etmeleri gerekiyor. Apple’in resmi distribütörü Bilkom; yeni MacBook Pro Retina dahil, iPhone hariç, tüm Apple ürünleri için hem satış sonrası destek ve iki yıl garanti ayrıcalıkları sunuyor hem de ürünlerle birlikte verilen www.dijitalyasamkocu.com anahtar şifresiyle ürüne dair tüm bilgilere, Türkçe kullanım videolarına ve dijital yaşamda gerekli tüm “tüyolara” erişim sağlıyor.

Haydi, Oylar Bilkom’a

Hem Türkiye, hem de Bilkom tek bir oyunuzu bekliyor. Bu sayede dijital yaşam koçunuz, Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye’yi temsil ediyor. Oy (Vote) vermek için tıklayın.

Haydi oylar Bilkom’a!

bilkom

Bir bumads advertorial içeriğidir.

2 yorum

  1. mustafa Yanıtla

    bilgiler için teşekkür ederim.Kampanyaya katılıp şansımı deneyeceğim..

  2. Ali Yanıtla

    Bilkom gerçekten kutluyorum,böyle birşey yaparak hem öğrencileri sevindirmiş oldu.Hemde bir yandanda eğitime destek olmuş oldu.Oylarımız bilkoma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.