Megan Fox ile Acer Aspire S7 Ultrabook (Video-Reklam)

Acer yeni ultrabook diğer adıyla ince laptopunu Megan Fox ile tanıttı. Yayınlanan reklam filminde Megan Fox kendini doğal yaşama adamış bir bilim kadını ve en büyük hayali yunuslar ile konuşabilmek. En sonunda bu hayaline kavuşuyor ama tabiki Acer Aspire S7 Ultrabook  sayesinde.

Reklam filmine ilgi büyük oldu ama pek Acer firmasının istediği yönde değil. Çünkü bu reklam filmi teknoloji bloglarında ve sosyal medyada alay konusu oldu ve eleştirildi. Bu eleştiriler özellikle sinema ve görsel medyada genelde seksapelliği ile öne çıkan Megan Fox gibi bir modelin teknolojinin en son ürünlerinden olan bir ultrabook reklamında oynatılmasının doğru olmadığı yönünde.

Eleştirilen diğer bir konu ise Acer firmasının özellikle Megan Fox’u tercih ettiği ve Acer Aspire S7 Ultrabook ile onun bile neler yapabildiğini gösterip aslında bir nevi oyuncuyu aşağıladığı yönünde.

Sonuç olarak ne derler bilirsiniz; reklamın iyisi kötüsü olmazmış. Megan Fox böyle bir reklam için doğru tercih mi bilmem ama konsept olarak çok başarılı bir reklam olduğunu söylemek oldukça zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.