Samsung Galaxy S3 Satışa Sunuldu

En iyi akllı telefonlar arasında gösterilen Samsung’un yeni bayrak taşıyıcısı Galaxy S3 aralarından Almanya ve İngiltere’ninde bulunduğu 28 ülkede satışa sunuldu.

4,8 inç ekranlı, 8 megapixel arka ve 1,9 megapixel ön kameralı, Android işletim sisteminin en son sürümü Ice Cream Sandwich ile donatılmış olan Samsung Galaxy S3 iu an için Android akıllı telefonların gözdesi olmuş durumda. Göz hareketlerini algılayarak ekranı kitleyen veya tekrar aktif hale getiren sensöre kadar bir çok yeni teknolojiyi barındıran Galaxy S3 henüz Amerika’da satışa sunulmadı.

Son dedikodulara göre 1-2 hafta içinde Amerika’da, temmuz ayında ise 145 ülkede satışa sunulacak olan Samsung Galaxy S3 ise Türkiye’de 4 hazirandan itibaren Vodafone tarafından satılacak. Vodafone şimdiden ön talepleri toplamaya başladı, tek yapmanız gereken sitesini girip mail adresinizi bırakmak. Tüm dünyada daha satılmadan 10 milyon ön sipariş alan Galaxy S3 muhtemelen bizdede gelir gelmez tükenecektir.

Amazon.com’da 799 dolardan 1 hazirandan itibaren satılacak olan Samsung Galaxy S3 ün fiyatı bakalım bizde ne kadar olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.