Ses ve Hareket Kontrollü Samsung Smart TV

Motion control yani ses ve harekete duyarlı teknolojinin oyun konsullarında kullanılmaya başlamasından sonra popülaritesi tavan yaptı desek yeridir. Bunun farkında olan Samsung ise bu teknolojiyi ürettiği Smart Tv’lere entegre ederek ses ve hareket kontrollü yeni Samsung Smart TV yi kendi Facebook sayfasından duyurdu.

İşte Samsung ses ve hareket kontrollü yeni Smart TV için özellikle öne çıkardığı yenilikler; 

  • Smart Interaction; Ses ve harekete duyarlı kontrol mekanizması ve yüz tanıma fonksiyonu
  • Smart Content; Yüklü halde gelen Skype uygulaması ile video chat yapabilme imkanı, Family Story ile aile üyeleri ile fotoğraf ve kişisel takvim veya ajanda paylaşma, Social Media ile Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerini kullanabilme
  • Smart Hub; Tüm içeriğe tek bir yerden ulaşabilme imkanı
  • Samsung Apps; Youtube, Facebook, Twitter, Vimeo, Google Talk gibi bir çok uygulama
  • Smart Evolution Kit; Bu kadar interaktif uygulamar ve multimedyanın yüklü olduğu bir televizyonunda güncellenmesi gerekir. Smart Evolution Kit sayesinde Samsung Smart TV her yıl güncelleniyor.

 

Ses ve hareket kontrollü Samsung Smart TV ile Samsung’un bu sektördeki iyi olan konumunu sağlamlaştıracağı kesin. Şu ana kadar tasarım ve görüntü kalitesi olarak zaten takdir toplayan Samsun, Smart TV ile televizyonuda içerik yüklü bir eğlence kutusu haline getirmeyi başarıyor.

Samsung’un Facebook sayfasından paylaştığı yeni Samsung Smart TV reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.