Viber Görüntülü Konuşma Hizmetine Başladı

Cep telefonu ile ücretsiz görüşme için en çok tercih edilen uygulamalardan biri de Viber. Hem Android işletim sistemi için hemde Iphone ve Ipad için IOS uyumlu uygulamalarını Google Play veya Apple App Store’dan indirmek mümkün.

Viber ile ücretsiz telefon görüşmesi yapabileceğiniz gibi ücretsiz mesaj gönderme hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Üstelik grup mesajlaşma imkanı da bulunuyor. Fakat uygulama ile ilgili en büyük yanılgılardan biri video call adı verilen cep telefonundan Viber görüntülü konuşma hizmeti. Viber maalesef görüntülü konuşma hizmetini akıllı telefon uygulamalarında sağlamıyor.

Fakat diğer taraftan bilgisayarınız üzerinden Viber ile görüntülü konuşma ve chatleşme yapmanız mümkün artık. Viber’ın bu hizmetinden faydalanmak için Windows, Mac ve Linux için ayrı ayrı sunulan desktop uygulamasını bilgisyarınıza indirmeniz yeterli.

Viber Desktop

Viber Desktop ile hangi ülkede olursanız olun herhangi bir ülkedeki aynı uygulamayı kullanan herhangi bir arkadaşınız ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Üstelik uygulama cep telefonunuzdaki kontaklarınızı, mesajlarınızı ve arama geçmişinizi masa üstü uygulaması ile otomatik senkronize ediyor.

Viber görüntülü chat ile

  • Yüksek kalitede HD sesli arama
  • Görüntülü konuşma
  • Metin ve resim mesajları
  • Telefonunuz ile masaüstü uygulaması senkronizasyonu
  • Görüşmeleri desktop uygulamasından cep telefonuna veya tam tersi gibi bir çok özellikten faydalanabilirsiniz.

Viber Desktop uygulamasını http://www.viber.com/products/windows/ adresinden indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.