Bluehost

Hosting web sitesi ve blog sahipleri için en önemli unsurlardan biri. Özellikler Türkiye’de ucuz reseller hostinglerden darbe almayan çok az insan vardır. 1-2 yıl içinde kapanan hosting firmaları, evlerinden bu işi yapan öğrenciler derken iş zıvanadan çıkmış durumda. Kurumsal olduğu iddia edilen Türk firmaları ise limiti dar paketlerle ve zayıf müşteri hizmetleri ile can sıkmaktan başka ise yaramıyorlar. Bu yüzden size tavsiyemiz limitsiz ama ekonomik yabancı hosting firmalarını tercih etmeniz. Burada önce çıkan firma tartışmasız Bluehost.

Bluehost ister kurumsal web sitesi iseterseniz blog sahibi olun her türlü ihtiyacınızı karşılayacak düzeyde. Sınırsız disk alanı, sınırsız trafik ve sınırsız mail adresi ile Bluehost sizi kesinlikle üzmeyecektir. Ayırca bir çok eklenti de yanında ücretsiz geliyor. Fiyatı ise aylık 4,95 dolardan başlayan kampanyalar ile oldukça uygun.  Üstelik istediğiniz kadar web sitesini tek bir hosting hesabı altında toplayabilirsiniz. Ücretsiz gelen Cpanel ise en büyük artılarından.

WordPress için en iyi hosting firması hangisi ?

Şu an için dünyanın en büyük blog alt yapısı hiç tartışmasız WordPress. WordPress günümüzde en çok kullanılan içerik yönetim sistemi (CMS – Content Management System) ve WordPress kendi resmi sitesinde 3 hosting firmasını tavsiye eder ve öne çıkardığı ilk hosting firması Bluehost dur. Yani WordPress için en iyi hosting hangisi sorusuna WordPress kendisi resmi olarak cevap vermektedir.

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Wordpress için Hosting Seçimi

Yorumlar kapatıldı.