En Popüler WordPress Teması – uDesign

WordPress ile ilgilenenler iyi bir temanın bir web sitesi veya blog için ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilirler. Çeşitli kategorilerde bir çok WordPress teması bulunmakta. Responsive (internet için kullanılan cihazın ekran en boy oranına göre göre otomatik boyutlandırma) olarından, farklı sütun sayısına sahip olanlara, resim ve video paylaşımı için olanlardan kurumsal görünüme sahip olanlara kadar bir çok tema bulunuyor. Bunların bir kısmı ücretli bir kısmı ise ücretsiz.

Peki en çok satılan ve en popüler olan WordPress teması hangisi? Baştan da dediğim gibi WordPress ile haşır neşir olanlar tema konusuna da hakimdirler, dolayısıyla bir çoğu Themeforest.net sitesinden haberdardır. Themeforest en iyi WordPress temalarına ulaşabileceğiniz sitelerin başında gelir. Bir çok web tasarımcıyı bünyesinde bulunduran site, onların portföylerini de kullanıcılara ulaştırır. 10 dolardan başlayarak 50-60 dolar seviyelerine kadar tema ve farklı tasarımlar bulmak mümkündür. Themeforest üzerinde en çok satılan en popüler WordPress teması ise uDesing’dır.

Binlerce temanın bulunduğu sitede sadece uDesing yaklaşık 25,000 satış rakamına ulaşmış ve aldığı 2,697 değerlendirme puanına göre 5 üzerinden 5 olarak değerlendirilmiş. Üstelik temanın Türkçe desteği de bulunuyor.

Temanın demosuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz, sayfada Live Preview butonuna tıklamanız yeterli;

THEMEFOREST.NET/uDESIGN TEMASI

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.