Fotoğrafçılar İçin WordPress Teması Hatch

Son zamanlarda WordPress kullanımı Photobloggerlar arasında giderek yaygınlaşıyor. Hobileri hem blog yazmak hem fotoğraf olan internet tutkunları bu iki hobiyi bir araya getirerek kendilerine bir photoblog oluşturuyorlar. Photobloggerların blog siteleri için WordPress kullanmalarının en büyük sebebi ise, hem tema değişiminin çok kolay olması, hemde çokda yazılım bilmeden tema üzerinde bileşenler ve eklentiler yardımıyla oynamalar yapılabiliyor olması.

Bugün tanıtacağımız temada tam olarak photoblogger için tasarlanmış olan bir wordpress fotoğraf teması; Hatch. Hatch temeası çok basite indirgenmiş, minimalist bir tema. Gözü yoran hiçbir detay yok, sadece fotoğraflar var. Üstelik mobil tarayıcılar için optimize edilmiş, dolayısıyla Ipad veya benzeri tabletler ile Iphone gibi akıllı telefonlar üzerinde görüntülenirken temada herhangi bir kayma veya bozulma yaşanmıyor.

Hatch WordPress temasının en güzel taraflarından biride çoğu ücretsiz temada olmayan .po/.mo dosyaları ile çeviriye hazır olması dolayısıyla tema içerisindeki yazıları çevirmek için kodların arasında kaybolup gitmenize gerek kalmıyor.

Temanın demosuna  aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hatch Demo

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.